Autoservis Škoda, autoservis Skoda, Praha, Praha 9 ( servis vozidel zn. Škoda výměna pneumatik, oprava klimtizace, příprava aut Škoda na STK i EMISE )
Autoservis Drive Services - autoservis Praha 9
autoservis Praha 9

Autoservis Praha 9 - Drive Services

Autoservis Drive Services, to jsou komplexní služby pro motoristy od mechanických, pneuservisních, karosářských, lakýrnických prací, až po autoelektriku a moderní diagnostiku. Opravujeme vozy všech značek. Provádíme také opravy klimatizací, seřizování geometrie a čištění vozidel.
Disponuje týmem zkušených mechaniků, diagnostiků, karosářů a lakýrníků. Všem klientům se věnujeme individuálně a vždy se pro ně snažíme najít to nejlepší řešení. Naším cílem je kvalita, vysoká úroveň služeb, férovost a spolehlivost

Proč Autoservis Drive Services Praha?

 • Servisujeme vozy značek Škoda, Audi, BMW, Mercedes-Benz, Ford, Opel, Renault, Peugeot, Fiat a další. Provádíme také opravy klimatizací, karoserií, diagnostiku a seřizování geometrie.
 • Rychloservis Drive Services poskytuje záruku 2 roky.
 • Po dobu opravy Vám půjčujeme náhradní automobil.
 • Postup opravy Vám vždy vysvětlíme.
 • Žádné skryté náklady.
 • Na účtu budete mít detailně rozepsány práce i materiál.
 • Ušetříte peníze.
 • Oproti autorizovanému servisu ušetříte při stejné kvalitě
  autodílů.
 • Ušetříte čas. Opravu provedeme co nejdříve.
 • Jasná pravidla. Vždy s Vámi sepíšeme zakázku, abyste měli obsah naší dohody k dispozici písemně.
 • Průběžně Vás informujeme o stavu zakázky, nikdy nejste bez informací.
 • Vracíme, co je vaše! Vyměněné autodíly Vám vrátíme, případně poskytneme ke kontrole.
 •  

  autoservis Praha 9

  Ruční mytí aut a karoserie

   

  Nově otevřena ruční myčka v Praze, Drive Services, kde Vám nabízíme kompletní péči o karosérii a interiér aut. Ruční mytí má velké výhody v účinnosti a zároveň šetrnosti za využití moderní technologie a prostředků.
  Ruční mytí aut a karoserie provádíme v jednom ze dvou mycích boxů. Na místa, kde je uchycený hmyz, což bývá čelní maska, kapota, zpětná zrcátka a přední sklo. Naneseme přípravek na odstraňování hmyzu, který je šetrný k laku karoserie, takže ji nevysušuje, ani nepoškozuje. Po jeho krátkém působení hmyz odstraníme houbou nebo papírovým hadříkem a karoserii opláchneme tlakovým proudem vody (WAP). Dále se celá karoserie ručně umyje šampónem pomocí autohouby, potom se spláchne vodou, nastříká voskem, znovu opláchne vodou a jelenicí vytře do sucha.Na požádání zákazníka provedeme i umytí a vytření rámů dveří a karoserie.

   

   

  Autoservis Škoda, autoservis Skoda, Praha, Praha 9, autoservis Skoda Praha, autoservis Škoda Praha 9, autoservis Škoda Praha, autoservis Skoda Praha 9, autoopravna Škoda, autoopravana Škoda Praha 9, autoopravan Škoda Praha, autoskla Škoda, autosklo Škoda, autoskla Škoda Praha, autosklo Škoda Praha 9, autoskla Škoda Praha 9, autoelektrika Škoda Praha, autoelektrika Škoda Praha 9, autoelektrika Škoda, servis aut Škoda, servis auta Škoda, pneuservis Škoda, pneuservis Škoda Praha 9, pneuservis Škoda Praha, autoklimatizace Škoda, autoklimatizace Škoda Praha 9, autoklimatizace škoda Praha, servis převodovek Škoda, oprava převodovek Škoda, autolakovna Praha, autolakovna Praha 9, autolakovna Škoda, autolakovna Škoda Praha
  Zajišťujeme kompletní stříhání psů menších plemen na objednání, díky našim dlouholetým Zkušeností získá Váš miláček nový a krásný vzhled, Každý kdo k nám přijde může si zakoupit značkové krmivo.
  <body> <div align="center"> <h1>Autoservis Škoda, Praha, Praha 9</h1> <p>>Autoservis Škoda - Autoservis Drive Services, to jsou komplexní služby pro motoristy od mechanických, pneuservisních, karosářských, lakýrnických prací, až po autoelektriku a moderní diagnostiku. Opravujeme vozy všech značek. Provádíme také opravy klimatizací, seřizování geometrie a čištění vozidel. Disponuje týmem zkušených mechaniků, diagnostiků, karosářů a lakýrníků. Všem klientům se věnujeme individuálně a vždy se pro ně snažíme najít to nejlepší řešení. Naším cílem je kvalita, vysoká úroveň služeb, férovost a spolehlivost</p> <p>Servisujeme vozy značek Škoda, Audi, BMW, Mercedes-Benz, Ford, Opel, Renault, Peugeot, Fiat a další. Provádíme také opravy klimatizací, karoserií, diagnostiku a seřizování geometrie.</p> <h2>Autoservis Škoda Praha</h2> </div> </body>